Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja LIF

LIF to restauracja slow food. Kochamy jedzenie i chcemy się z Wami dzielić tym, co w nim dobre i zdrowe.

Nasze menu układamy tak, aby każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Mamy w ofercie dania ze świeżego mięsa i ryb oraz owoców morza, a także dania dla wegan i wegetarian oraz dania bezglutenowe.

Jeżeli jesteś na specjalnej diecie poinformuj nas o tym, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią wersję dania z naszego elastycznego menu.


Zapraszamy również na pyszne śniadania od 9 rano. W naszej szerokiej ofercie śniadaniowej znajdziesz zarówno pyszne kanapki z wybranego przez Ciebie pieczywa, potrawy z jajek, jak i zdrową owsiankę, granolę lub jaglankę :) 

Poproś kelnera o kartę naszych zdrowych koktajli ze świeżych owoców i warzyw - mamy dla Ciebie koktajle odżywcze, oczyszczające, witalizujące, wzmacniające odporność i wiele, wiele innych:)


Nie prowadzimy sprzedaży alkoholu, ale zachęcamy do tego abyś skosztował naszych dań w towarzystwie swojego ulubionego wina. Przynieś własna butelkę (BYOB ) a my zadbamy o resztę :)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia