Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Lemon Bar

Bar Lemon jest jednym z najbardziej znanych stołecznych lokali. Od lat słynie przede wszystkim z dobrej kuchni i przyjemnego, ciekawego wnętrza. Mieszkańcy Warszawy i turyści trafiają do Lemona, żeby odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas. Naszym atutem jest klimat i miła, profesjonalna obsługa, dzięki której goście czują się swobodnie i chętnie nas odwiedzają.


Bar Lemon – jako jedno z niewielu miejsc w Warszawie – jest czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu. Położenie w samym centrum miasta sprawia, że w dzień miejsce to jest idealne na spotkania towarzyskie i biznesowe. Wieczorem i w nocy klimat sprzyja spotkaniom przy dźwiękach klubowej muzyki. 

O każdej porze dnia i nocy otwarta jest tu kuchnia i dostępne dla gości wszystkie pozycje z menu.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte