Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Le Scandale

Dylemat "odwiedzić restaurację czy pójść do baru" został rozwiązany przez Le Scandale. To miejsce cechuje przede wszystkim wszechstronność - doskonała restauracja, bogato zaopatrzony bar, a także całoroczny ogródek z otwartą kuchnią. Le Scandale otwiera swoje podwoje o 8 rano serwując znakomite śniadania. Następnie można zjeść lunch, a wieczorem kolację - grill i tapas aż do 24:00, a w weekendy do 1 w nocy. Szerokie, międzynarodowe menu serwowane przez cały dzień, śniadanie w formie bufetu od 8-11 a także Tapas Bar czy grillowany stek serwowany z otwartej kuchni... Wiele wieczorów tematycznych i wydarzeń sprawia, że Scandale są również bardzo atrakcyjną miejscówką na weekendowe wieczory. Wyrafinowana karta win i pond 100 koktajli czynią wizytę w Le Scandale wyjątkowym przeżyciem. Całoroczny ogród przyciąga swoją wyjątkową atmosferą. Zapraszamy!!!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte