Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja La Maison Gourmand

Gourmand to osoba, która czerpie przyjemność z dobrego jedzenia; namiętny smakosz... 'Ligue des Gourmands' została założona przez Auguste Escoffier w 1912 r. La Maison to miejsce z pasją, które zostało założone przez Sandrę Massoud, wielbicielkę i znawczynię kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej. Przechadzając się paryskimi uliczkami, degustując najlepsze francuskie Patisserie, właścicielka postanowiła otworzyć pierwszą w Polsce cukiernię, oferującą najlepsze wyroby cukiernicze na świecie.Z czasem wizja objęła również Ice cream, Bakery oraz Cuisine Lounge. Cuisine dedykowana jest prostocie południa Europy i wysublimowanym smakom Francji. Powstała z połączenia kilku pasji: ucztowania z przyjaciółmi i jakości jedzenia. Lounge reprezentuje długie popołudnia przeciągające się w późne wieczory przy akompaniamencie odświeżających koktajli i doborowego towarzystwa. Nasze ciastka przygotowane są przez Mistrza Świata Cukiernictwa, pasjonaty, typowego przedstawiciela rasy Gourmand. Dania serwowane w restauracji zachwycą wszystkich wielbicieli aromatycznej kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte