Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Kutter - Port

Stali goście, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski i Europy z pewnością pamiętają początki restauracji Kutter - nieduża sala na kilkanaście stolików, ogień płonący na kominku i niezwykły bar zrobiony z prawdziwej rybackiej łodzi. Jeśli dodać do tego bogaty wybór pysznych dań, nic dziwnego, że w Kuttrze niełatwo było znaleźć wolny stolik. Dziś restauracja może obsłużyć jednocześnie kilkukrotnie więcej gości, ale ponieważ dysponuje trzema salami nie straciła nic ze swego kameralnego charakteru. Serwujemy przede wszystkim dania rybne przyrządzone według tradycyjnych przepisów, bazując w większości na świeżych rybach od rybaków. Polecamy również dania mięsne, potrawy z grilla, zupy oraz wyśmienitą pizzę. Nie używamy gotowych półproduktów ani mikrofalówek - wszystko przygotowujemy na miejscu, bezpośrednio przed podaniem. Prosimy więc o cierpliwość, jeśli na zamówione dania będą Państwo musieli poczekać kilkanaście minut. Czas z pewnością nie będzie się dłużył - dzieci zapraszamy do kącika zabaw, rodzice mogą zobaczyć jak wyglądał stary Hel - na ścianach mamy bowiem bogatą kolekcję reprodukcji przedwojennych pocztówek. Niektóre z nich liczą sobie ponad 100 lat. Po południu i wieczorami pobyt w naszej restauracji umili Państwu muzyka na żywo - grają u nas pianiści, zespoły jazzowe, rozrywkowe, a także kapele kaszubskie. Mamy również miejsce do tańca.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte