Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Kuchnia Funkcjonalna

Kuchnia Funkcjonalna to restauracja położona w zaciszu uliczek Saskiej Kępy, w przedwojennym modernistycznym budynku. Tworzymy kuchnię z dobrego lokalnego produktu, czerpiemy zarówno z tradycji Polskiej jak i możliwości, które daje współczesnemu kucharzowi szeroki dostęp do technik i produktów z różnych stron świata. Nasza kuchnia opiera się w dużej mierze na moich codziennych wizytach na różnych targach i u producentów, tworzą ją ludzie gotujący z pasją, bo tylko tacy znajdują tutaj miejsce. To kuchnia, która nawiązuje do idei żywności funkcjonalnej, która ma mieć dobroczynny wpływ na cały organizm. Do zdrowego odżywiania i żywności funkcjonalnej zaprowadziły mnie: bycie ojcem i maratończykiem - dbanie o rozwój dziecka i pasja do biegania. Biegowe cele, które sobie wyznaczyłem wymagają silnego i zdrowego organizmu. Do własnej restauracji - zamiłowanie do gotowania i praca m.in. u Kurta Schellera. Kuchnia funkcjonalna zmienia się z porami roku i z rytmem produktów, które dostępne są na lokalnym targu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia