Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć

Restauracja Kuchnia Funkcjonalna

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Kuchnia Funkcjonalna

Kuchnia Funkcjonalna to restauracja położona w zaciszu uliczek Saskiej Kępy, w przedwojennym modernistycznym budynku. Tworzymy kuchnię z dobrego lokalnego produktu, czerpiemy zarówno z tradycji Polskiej jak i możliwości, które daje współczesnemu kucharzowi szeroki dostęp do technik i produktów z różnych stron świata. Nasza kuchnia opiera się w dużej mierze na moich codziennych wizytach na różnych targach i u producentów, tworzą ją ludzie gotujący z pasją, bo tylko tacy znajdują tutaj miejsce. To kuchnia, która nawiązuje do idei żywności funkcjonalnej, która ma mieć dobroczynny wpływ na cały organizm. Do zdrowego odżywiania i żywności funkcjonalnej zaprowadziły mnie: bycie ojcem i maratończykiem - dbanie o rozwój dziecka i pasja do biegania. Biegowe cele, które sobie wyznaczyłem wymagają silnego i zdrowego organizmu. Do własnej restauracji - zamiłowanie do gotowania i praca m.in. u Kurta Schellera. Kuchnia funkcjonalna zmienia się z porami roku i z rytmem produktów, które dostępne są na lokalnym targu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia