Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Kraken rum bar

Nowy awangardowy bar, którego koncept oparty jest na połączeniu szerokiego wyboru rumów, koktajli i piw lanych, w estetyce portowej knajpy z lat 60.

Ściany i bar zdobią wizerunki Krakena - mitycznego potwora z głębin morskich oraz zdjecia vintage marynarskich tatuaży. Na wszystko spogląda Keith Moon-perkusista THE WHO, legenda brytyjskiego rocka, znany z zamiłowania do knajpianych szaleństw...


Znajdziemy tu kilkanaście rodzajów rumu, w tym jedyne miejsce w Polsce z rumem Kraken (http://www.krakenrum.com/) oraz DICTADOR - wyjątkowe kolumbijskie rumy z destylarni prowadzonej przez Polaków. Ofertę uzupełnia specjalnie dobrana selekcja piw lanych, min:tylko tu belgijski VI WHEAT z browaru Jandrain-Jandrenouille oraz własne piwo KRAKEN, zrobione na specjalne zamówienie w browarze Artezan.

Przekąsimy tu również owoce morza (krewetki, kalmary, ośmiornice i mątwy) oraz wyborne kanapki z jej wysokością Philly CheeseStaek 'iem na czele.


Wszystko to podlane muzyką epoki- rockabilly, boogaloo i surf rockiem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte