Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Kotlet

Kotlet to domowa mała restauracyjka położona w nadmorskiej miejscowości Sopot. Wnętrze i wystrój sprawiają że poczujesz się tutaj jak w domu. Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnej kuchni polskiej, ale można również skosztować u nas przepyszne dania pochodzące ze wschodniej granicy, jak pielmieni, czy też cepeliny. Codziennie oferujemy świeże, domowe obiady przyrządzane z najlepszej jakości produktów. Stawiamy na świeżość, jakość i smak naszych dań, o który dbają nasi kucharze, miłośnicy gotowania z pasją.


Kotlet jest takim miejscem, gdzie można zjeść domowy obiad, spotkać się ze znajomymi na kawę z przepyszną domową szarlotką. Mamy także kącik dla maluchów, które miło spędzają czas na rysowaniu, a kucharze w tym czasie dbają, o to by ich brzuszki były pełne.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia