Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Kogel Mogel Restaurant

Tuż przy krakowskich plantach, krok od Małego Rynku i Bazyliki Mariackiej „ukręcił się” Kogel Mogel- restauracja w której sztuka kulinarna polskiej kuchni ukazana jest w innym wymiarze. Tutaj gdzie we wnętrzach pełno haftowanych krakowskich obwarzanków, gdzie malowane kurki złotopiórki znoszą złote jaja, a imponująca winiarnia połączona z cudownym ogrodem obfituje w wina z najlepszych winnic świata, można kosztować tradycyjnych polskich potraw w nowych niespotykanych aranżacjach.


Chcemy żeby Kogel Mogel stał się kulinarną ambasadą tradycji w nowym wydaniu, w takim, które zaskakuje, cieszy i oko i zmysły oraz oczywiście jest przepyszne i zaspokoi Państwa gusta. Dlatego podajemy tradycyjnego śledzika, ale pod pierzynką z buraczków, sałaty z duszoną gruszką i smażoną na złoto wątróbką, comber z sarny z sosem piernikowym pod rozmarynem, czy też polędwiczki z konfiturą figowo- jabłkową. Nie brakuje też tradycyjnych dań- dbamy jednak o to by były to potrawy szczególne, jeśli bigos, to tylko z najlepszych składników i tylko taki który był przygotowywany przez kilka dni- taki daje gwarancję pełni smaku, jeśli pierogi- to ręcznie lepione z farszem wartym grzechu. Na deser zaś serwujemy świeże owoce pod koglem moglem zapiekane w piecu oraz nasz specjał kruchutką bezę z waniliowym mascarpone i świeżymi truskawkami- deser który w zmysłowy sposób łączy smaki.

Nasz serwis managerski i kelnerski dba codziennie z najwyższą starannością o to, by czuli się Państwo wyjątkowo podczas kulinarnej podróży w Koglu Moglu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia