Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia

Restauracja Kiełba w Gębie

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Kiełba w Gębie

Jedzenie na mieście nie musi być niskiej jakości…
 My postanowiliśmy serwować naszym Klientom świeże i smaczne potrawy, które opierają się na przepisach naszych Babć. Zaserwowane jednak tak, aby można je było łatwo zjeść w biegu, w drodze do pracy czy na spacerze. 


Mamy kilka gwiazd w naszym menu. Bez wątpienia wśród nich są nasze kiełbaski. Robione przez nas na wsi, są w 100% naturalne, bez wypełniaczy, soli peklowej oraz chemii. Receptura każdej z nich została przez nas starannie przygotowana, aby można było cieszyć się jakością i smakiem, które znali nasi dziadkowie. 

Kotlety mielone czy schabowe u nas znalazły miejsce pomiędzy bułkami, gdyż podajemy je w formie hamburgerów. Świeże warzywa, sosy własnej roboty oraz wiele ciekawych dodatków sprawia, że jest to pozycja nie do zignorowania. 

Pierogi to żelazny punkt w każdej szanującej się polskiej restauracji. Nasze robimy sami, dbając o każdy szczegół. Zwłaszcza o zachowanie oryginalnych receptur, które przekazały nam nasze Babcie. Podane w poręcznych pudełkach, towarzyszyć nam mogą w każdej sytuacji.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia