Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja KIDS&FRIENDS

Nasza filozofia jest prosta: robimy to co umiemy najlepiej i chcielibyśmy abyście się czuli u nas naprawdę dobrze. Jesteśmy KIDS and FRIENDS. Dla KIDS robimy imprezy, urodziny, otwieramy Klub Wesołego Królika, robimy goferki, zapraszamy Ciekawskiego Georga... robimy wszystko by Was bawić. Dla FRIENDS jesteśmy jak friends :) Jeśli macie Dzieci lub Wasi znajomi mają Dzieci to na pewno już nas znacie, jeśli nie to miło Was poznać :) W tygodniu oferujemy zaciszne i spokojne miejsce do pracy własnej, przy filiżance rozkosznej kawy z nielimitowanym dostępem do naszego WI-FI a jak zgłodniejecie to coś dobrego na pewno u nas zjecie. Możecie u nas zorganizować spotkanie firmowe, może jakąś kreatywną sesję marketingową? A może po prostu urodziny? Z dobrym jedzeniem i dobrym alko? :) Zapraszamy naszych znajomych, znajomych naszych znajomych, i tych których dopiero zostaną naszymi znajomymi. Na miejscu oprócz dobrej kawy, KUSMI TEA (to nawet nie próbujemy opisać, to trzeba samemu spróbować), dobre jedzenie, ciasta, bezy (z tego jesteśmy znani), dobra książka, dobra atmosfera, dobrzy ludzie. A wszystko przy dźwiękach francuskiego jazz’u. Voila!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia