Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Karpielówka

Restauracja Karpielówka zaprasza Państwa w swoje gościnne progi na dania kuchni góralskiej i staropolskiej.


W oryginalnym góralskim wystroju i klimacie zbójnickiej izby mogą Państwo skosztować takich przysmaków, jak kaczka Karpielówka, góralska kwaśnica, golonka zapiekana z cebulką, placek po zbójnicku czy wariacje na temat oscypka. 

W naszej restauracji organizujemy również niezapomniane wesela z zabawą do białego rana oraz rodzinne imprezy czy niepowtarzalne firmowe bankiety i spotkania integracyjne. 


Zapewniamy też serwis cateringowy szkoleń, konferencji, bankietów i imprez na świeżym powietrzu. Gwarantujemy niezawodną obsługę, piękną aranżację stołu i menu dostosowane do oczekiwań Klienta. W zależności od potrzeb, oferujemy bufet zimny, gorący, przerwy kawowe z obsługą kelnerską. 

Specjalizujemy się również w organizacji pikników na świeżym powietrzu z ogniskiem i grillem.


Restauracja Karpielówka, która mieści się w sercu Ursynowa, serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi na obiady. W pięknym góralskim klimacie maluchy będą mogły zjeść swoje ulubione dania ze specjalnego menu dla dzieci, np. paluszki drobiowe z frytkami czy naleśniki z serem i polewą czekoladową, a na deser lody z owocową polewą czy koktajle owocowe. 


Restauracja jest przyjazna dzieciom – najmłodszym zapewnione są bezpieczne foteliki do karmienia, a starszym maluszkom – kolorowanki i kredki, dzięki którym nie będą się nudzić, czekając na dania. Atrakcją restauracji jest też duże akwarium z rybkami, które cieszy wielu maluchów odwiedzających Karpielówkę.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte