Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Karczma Lwowska

Serdecznie zapraszamy do Karczmy Lwowskiej. Niezrównany klimat i wystrój wnętrz oparty na starym drewnie i mnóstwie pamiątkowych bibelotów, a w tym kolekcja unikalnych rysunków i fotografii sprawią, że poczujecie się tu Państwo jak w staropolskim, kresowym Lwowie.


Na I piętrze lokalu, które posiada około 120 miejsc siedzących, w intymnie rozłożonych drewnianych lożach serwowane są staropolskie i pochodzące z dalekich kresów potrawy firmowe, piwo "Lwowskie" sporządzane wg oryginalnej receptury oraz dania z grilla węglowego, przygotowywane na oczach klientów.

Tu posłuchacie Państwo muzyki w wykonaniu artystów z prawdziwego Lwowa.

Na parterze czekają na Państwa specjały kawiarni Lwowskiej: własne wypieki, gorące napoje i alkohole, a w tym piwo Piast i grzane wino.Z okien lokalu macie Państwo niepowtarzalny widok na przepiękny wrocławski Rynek, a w szczególności na wspaniały Plac Gołębi z efektowną fontanną oraz zabytkowy ratusz.


Karczma Lwowska położona jest w centrum starego miasta, bezpośrednio przy wrocławskim rynku.

Jest to zatem idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Karczma przyjmuje chętnie grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest zawsze indywidualnie.

Lokal posiada w okresie letnim ogródek gastronomiczny na około 120 miejsc z ofertą tożsamą z kartą menu restauracji oraz wyodrębnioną salę bankietową na ok. 50 osób.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia