Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Kaprys bistro&cafe

Kaprys Bistro Cafe zostało otworzone w lutym 2012 roku przez rodzeństwo Izabelę i Rafała.

Od samego początku zaczęło zmieniać okolicę w bardziej przyjazną dla mieszkańców Mokotowa. Stare zapomniane pawilony zaczęły przyciągać z pobliskich firm młodych ludzi którzy z ochotą przychodzili i przychodzą do Kaprysu.

U nas od 5 lat można zjeść pyszny i w przystępnej cenie lunch który poda do stolika nasza uśmiechnięta obsługa. Mamy Gości którzy przychodzą do nas codziennie, na Mokotowie mieszkają od czasów I wojny światowej i dobrze wiedzą że u nas jest smacznie zdrowo i tanio. Jeżeli masz ochotę na dobre jedzenie to z niecierpliwością czekamy na Ciebie. Jeżeli zasmakują Ci nasze jedzenie to nie szukaj tanich firm cateringowych w internecie tylko zamów to co Ci smakuje, cenę zawsze można negocjować. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia