Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3 zdjęcia
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Jem Jem

Pierogi towarzyszą nam podobnie jak i Państwu zapewne od zawsze, zaczynając od tych wigilijnych przez te pływające w barszczu, duże, małe, ruskie i wiele innych aż po te spotkane u naszych mongolskich przyjaciół mieszkających w Polsce i tych jedzonych podczas wypraw na Syberię, dalej do Chin i Azji.


To właśnie tamtejsze pierożki, ich różnorodność kształtów, smaków, prosty sposób przyżądzania na parze, zdrowe składniki, brak tłuszczu były inspiracją do przeniesienia ich przy pomocy naszych tybetańskich, mongolskich i chińskich przyjaciół do Polski.


Z pomocą w podjęciu tej decyzji przyszedł na NY, gdzie byliśmy gośćmi koreańskiej pierogarni. Panie na oczach konsumentów robiły według tradycyjnych sposobów i receptur pierożki w różnych smakach, następnie gotowały na parze w bambusowych koszykach, szybko ,smacznie na każdą porę dnia.


Ten „teatr” smaku utwierdził nas co do naszych planów i przenieśliśmy go do nas wykorzystując przepisy mistrza kuchni chińskiej, oryginalne składniki i przyprawy.


Stworzony projekt wnętrza oparty na prostej formie mamy nadzieję będzie dla Państwa miłym dopełnieniem naszej oferty. Zapraszamy

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia