Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Jeff's Neighborhood Grill & Bar

Jeff's to amerykańska Restauracja - autentyczna atmosfera, kuchnia zza Oceanu i zaskakujące promocje. Zgodnie z hasłem "Just plain good food!" tradycyjne amerykańskie dania ze świeżych składników przygotowuje się tu według nawet stuletnich regionalnych przepisów. Sława tutejszych steków przekracza granice nie tylko naszego kraju. Kuchnia Jeff'sa to także burgery premium, żeberka, kuchnia Tex-Mex oraz prawdziwe kraby z Alaski podawane na specjalnej licencji. Wujaszka Jeff'sa odwiedzić można w krakowskiej Galerii Kazimierz, katowickiej Silesia City Center oraz w Galerii Mokotów i przy Polach Mokotowskich w Warszawie. Wszędzie tam poczuć można nie tylko atmosferę Ameryki, ale i szczęście uśmiechniętych Gości - również uwielbiających Jeff’sa za jedzenie i atrakcje dzieci. Dlatego właśnie Jeff’s to “The Home of Happy People”!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte