Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Joker Restauracja

Prowadzenie restauracji przechodziło w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie i zawsze najważniejszym elementem działalności był klient. Ja także z takim nastawieniem już 15 lat rozwijam moją działalność gastronomiczną. W roku 2011 restauracja Joker będzie obchodzić swoje 15 lecie. Patrząc z perspektywy czasu, z dumą mogę powiedzieć, że wiele się zdarzyło. W restauracji działa jedyny na Śląsku K
lub Dobrego Smaku nad którym pieczę sprawuje miesięcznik „Kuchnia.” Tradycją stały się listopadowe święta młodego wina francuskiego, bale okolicznościowe, gotowanie na żywo, promocje dla firm. Nie sposób wymienić wszystkich działań. Restauracja latem jest klimatyzowana a w zimie posiada kominek, zaspakaja to gusta każdego klienta. Lokal posiada salę bankietową, restauracyjną oraz drink bar a kameralna muzyka stwarza miły i przyjazny nastrój. Dzisiaj myślę o tym aby przez kolejne lata moi goście byli jak najlepiej obsłużeni i aby pasja do dobrego jedzenia i niezwykłych trunków moich dziadków, nadal była moją inspiracją do tworzenia smakowitych posiłków.

Serdeczne zapraszam do restauracji Joker ponieważ Restauracja Joker to miejsce dla Ciebie.

Roman Szyja

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte