Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Jamniczek

Jamniczek to pieszczotliwie "sausage dog" lub "wiener dog", czyli "pies-kiełbaska". Jesteśmy specjalistami od wegańskich kiełbasek. Starannie dobraliśmy dostawcę wegańskich powłoczek składających się z polisacharydów i wody, w 100% naturalnych, bezglutenowych i pozbawionych alergenów. Wypełniamy je farszami o wyjątkowych kompozycjach smakowych, złożonymi ze strączków, warzyw, kasz, świeżych ziół, prażonych nasion, orzechów i przypraw. Używamy wyłącznie świeżych składników. Sześć odrębnych i wyjątkowych smaków naszych hot dogów sprawi, że codziennie możesz wpaść na innego. Możesz też zjeść obiad z naszą kiełbaską w towarzystwie ryżu lub kaszy z sałatkami i sosami. Do tego orzeźwiające koktajle wegańskie, zupa dnia i pyszne desery, które świetnie występują w parze z wegańską kawą ze spienionym mlekiem roślinnym. A na wieczór regionalne piwo lub wegańskie wino w naszym klimatycznym wnętrzu. Zapraszamy :)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte