Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Jabeerwocky Craft Beer Pub

JABEERWOCKY to klimatyczny pub serwujący wyłącznie piwa rzemieślnicze z polskich i zagranicznych browarów. To miejsce wielu piwnych wydarzeń takich jak krano-przejęcia, premiery piwne, urodziny browarów. Można tu spotkać piwowarów z kraju i obcych landów.


Gramy muzykę rockową, ale w taki sposób, że można swobodnie rozmawiać. Od czasu do czasu na naszym dużym ekranie pojawiają się wydarzenia sportowe. Masz ochotę coś obejrzeć? Zadzwoń i daj nam znać. 

Serwujemy doskonałe jedzenie: najlepsze hot-dogi, tortille, chili i kurczaka. Jest też coś dla fanów VEGE. 

Obok naszego głównego pubu znajdziecie Jabeerwocky JUNIOR - klimatyczne miejsce dla około 40 osób. Komfortowe, z oddzielnym barem, z większą selekcją alkoholi gatunkowych i drinków. Doskonałe miejsce na imprezę zamkniętą! 

W 2015 roku zdobyliśmy wyróżnienie Warsaw Insider dla najlepszego pubu w Warszawie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte