Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Italiana

Włoska Restauracja Italiana to lokal wyjątkowy pod każdym względem. Jego położenie w cichej i spokojnej okolicy wśród zalesionej dzielnicy Anina sprawia iż znajdą tu Państwo niepowtarzalny klimat z dala od miejskiego zgiełku. Jest to miejsce gdzie można odpocząć, zjeść fantastyczne włoskie dania i spokojnie porozmawiać delektując się swoim towarzystwem.


Niepowtarzalne włoskie dania przygotowane z domowych makaronów, z najwyższej jakości składników, przyprawione aromatycznymi ziołami, sprawiają, że goście bardzo chętnie do nas wracają. 

Szef kuchni poleca domowe włoskie wyjątkowe makarony, tortellini i ravioli. 

W swojej ofercie również posiadamy dania wegańskie i wegetariańskie oraz przepyszne wegańskie lody. Jesteśmy otwarci również na rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy placyk zabaw.


Jednym słowem warto zajrzeć i posmakować!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte