Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Irish Pub

Irish Pub to jedno z najdłużej istniejących miejsc na gastronomicznej mapie Łodzi. Restauracja powstała w 1994 r. w piwnicach dawnego Domu Bankowego Golfedera przy ul. Piotrkowskiej 77. To już legendarne miejsce odwiedzają od lat stali i wierni nam Goście, ale nie brakuje też wciąż napływających , nowych. Zdecydowanie wyróżniamy się na tle innych lokali , ponieważ ze szczególną troską dbamy o profesjonalną obsługę, smaczną kuchnię i przyjazną, domowa atmosferę. Nasze menu zmieniamy co 3 miesiące dostosowując dania do pór roku , nie rezygnując przy tym ze stałych pozycji, którymi są np. dania irlandzkie. Proponujemy przy tym Gościom również specjalne menu „fit’’ dla dbających o linię oraz przygotowujemy lunche z darmową dostawą do miejsc pracy .

Każdego wieczoru odbywają się u nas koncerty na żywo, imprezy taneczne lub transmisje wydarzeń sportowych. Posiadamy jako nieliczni w Łodzi zamkniętą, odrębnie wentylowaną salę dla osób palących. Natomiast w okresie wiosenno- letnim oddajemy do dyspozycji Gości dziedziniec, niespotykany nigdzie , pełen zieleni ogródek gastronomiczny usytuowany w podwórku posesji, do którego zapraszamy również z czworonożnymi przyjaciółmi.

I co najważniejsze, tylko u nas można skosztować oryginalnego Guinnessa , codziennie z nowej beczki.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte