Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja il Padre

Padre przyjechał do Polski wiele lat temu ze słonecznej Italii, żeby reprezentować rodzinne interesy. Został wybrany do tego zadania ponieważ jego ojciec był Polakiem i Padre zna język polski.


Padre dobrze odnajduje się w swojej drugiej ojczyźnie, ale skrycie tęskni za rodzinnymi stronami. Z tej tęsknoty Padre oddaje się swojej pasji czyli gotowaniu i trzeba przyznać, że wychodzi mu to rewelacyjnie. Kto raz spróbuje pizzy przygotowanej przez Padre, nigdy już nie spróbuje innej... 

Żeby Padre miał gdzie się realizować kulinarnie jego współpracownicy sprezentowali mu restaurację na warszawskim Ursynowie. Choć złośliwcy mówią (tzn. mówili), że to jedynie przykrywka dla prawdziwych interesów Padre to trzeba przyznać, że jedzenie jest tu rewelacyjne. 

Padre jest bardzo otwarty i chętnie przyjmuje każdego do swojej włosko-polskiej rodziny. Przy najlepszej w Warszawie pizzy wysłuchuje problemów i często pomaga je rozwiązać. W zamian oczekuje jedynie szacunku i lojalności, no czasem może poprosić o małą przysługę...

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia