Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Informacji Restauracja Hubertus

Hubertus Kuchnia Polska


W tajemniczym Wrocławiu znajdziesz wiele pięknych miejsc i tylko jedną taką kuchnię. Istniejemy w tym miejscu już 40 lat. Początki sięgają ojca właścicielki – zapalonego myśliwego, który kochał przyrodę, polowania i serwowaną dziczyznę. Tę tradycję podtrzymujemy do dzisiaj. Podajemy porcję dzika lub sarniny, wedle upodobań i w zależności od pory roku. U nas spróbujesz takich rarytasów, jak zupa z borowików, gulasz z dzika, placki leśniczego, żeberka w kapuście zasmażanej, wątróbka z cebulką i jabłkiem oraz wiele innych…


Zdrowa kuchnia


Domowe dania z naturalnych składników, to nasza specjalność. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mile widziane rodziny z dziećmi, z uwagi na możliwość podania zmniejszonej – dziecięcej porcji. Każdy jest dla nas ważny, jego upodobania i smak.


Jeśli Twój wybór padł właśnie na to miejsce, to masz pewną łychę przedniej zupy, kęs znakomitej dziczyzny, świeżą rybę, deser palce lizać oraz szeroki wybór napojów, w tym tradycyjne piwa lub wina, pasujące do wybranego dania.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia