Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

11 zdjęć
Na mapie

Informacje Hort Cafe Łódź

Doskonały styl, smak tradycji, zawsze i wszędzie w oprawie pełnego profesjonalizmu, to efekt przeszło 30 lat dobrej cukierniczej historii. Hort-Cafe - dziecko Hortexu zaistniało by na bazie autorskich produktów firmy reprezentować markę, wyroby i usługi na najwyższym poziomie. Tak pielęgnowane motto sprawiło, iż Hort-Cafe nadążając za duchem czasu znajduje szczególne miejsce w świadomości społeczeństwa. Okrzyknięte mianem kreatora mody cukierniczej po dzień dzisiejszy jest godne tytułu. Nowatorskie koncepcje, niekonwencjonalne słodkie aranżacje zachwycają budząc radość, zdumienie i sympatię, są siłą twórczą znaku i potęgi firmy. W roku 2007 Hort-Cafe chcąc nadążać za standardami europejskimi otwiera swój nowy zakład produkcyjny. Nowa, głęboko przemyślana lokalizacja pozwala na pełny komfort produkcji dla 18 już istniejących oddziałów, dając jednocześnie możliwości wdrażania współczesnych technologii. 

Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy cenią sobie zdrowie, jakość i niekonwencjonalność. Ciasta choć oparte na tradycyjnych recepturach dzięki nowoczesnym technologiom utrzymują prawidłową jakość w ściśle określonych warunkach. Niebagatelny przekrój naszej oferty sprawia iż podejmujemy współpracę z wieloma firmami w zakresie stałej dystrybucji np. sklepy, kawiarnie, restauracje, domy weselne czy też okazjonalnej np. prezenty świąteczne, upominki, rocznice i jubileusze. Nie bez znaczenia w stałych kontaktach pozostaje ogół zasad i norm, których przestrzeganie pozwala nam utrzymać pozycję lidera. Chętnie dzielimy się swą wiedzą i pomagamy w edukacji.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia