Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje HOPS Kuchnia&Bar

Miejsce dedykowane osobom dla których najważniejsza jest jakość i komfort odpoczynku w nowoczesnym, minimalistycznym, ale ciepłym wnętrzu przy jednej z najczęściej odwiedzanych ulic Warszawy - Chmielnej. Jest to jedno z najnowszych miejsc warszawskiej gastronomii. Powstałe z pasji dawania innym tego co najlepsze. Za niewysoką cenę z półotwartej kuchni wychodzą: pyszne śniadania, lunche, sałaty przygotowane z najświeższych polskich warzyw, autorskie pasty i soczyste steki. Różnorodność oferty sprawia, iż Każdy znajdzie to, co w danym momencie sprawi Mu przyjemność i pozwoli na chwilę zapomnieć o rytmie życia wielkiego miasta. Szef kuchni Piotr codziennie przygotowuje swoje autorskie dania i ciągle ma nowe, zaskakujące pomysły. Natomiast Szef baru Adam pomoże w wyborze piwa kratowego z najlepszych polskich browarów czy też przygotuje orzeźwiający soft, czy też koktajl na bazie najlepszych składników i alkoholi.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia