Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Górolsko Izba

Zapraszamy wszystkich poszukujących wyjątkowych kulinarnych doznań do naszej karczmy.


Górolsko Izba oferuje swoim Gościom bogactwo aromatu tradycyjnej kuchni regionalnej w otoczeniu pięknego wnętrza ozdobionego zabytkowymi przedmiotami nawiązującymi do tradycji regionu Wisły.  

Karczma "Górolsko Izba" proponuje Gościom szeroki zakres wyjątkowych usług i doznań kulinarnych.

Zapraszamy gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy, zapewniamy całościową opiekę i komfort obsługi dla wycieczek. Na życzenie klientów organizujemy wieczorki, kolacje czy biesiady przy oryginalnej góralskiej muzyce granej na żywo przez kapelę.

Górolsko Izba oferuje wyjątkową ofertę na przejażdżki saniami- kulig w okresie zimowym oraz wozami na spacery po interesujących częściach Wisły w okresie letnim. Dla spragnionych kontaktu z naturą oferujemy organizowanie imprez pod gołym niebem przy ognisku, z dodatkowymi atrakcjami jak np. pieczenie prosiaka. 


Naszym Klientom oferujemy obsługę poza naszym lokalem i dajemy możliwość zamówienia cateringu, z pełną obsługą, wyżywieniem przy organizowaniu takich uroczystości jak wesela, chrzciny, imieniny, imprezy firmowe (u klienta, lub w lokalu).

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia