Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Gorąco Polecam Nowakowski

Kiedy w 1925 roku Pan Nowakowski wyjął z pieca swoje pierwsze, świeże wypieki, prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego tradycyjne przepisy przetrwają ponad 90 lat! W Gorąco Polecam Nowakowski kontynuujemy pyszne tradycje. Receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie to sekret wyjątkowego smaku naszych produktów. Dzielimy się ciepłem i pasją, wypiekając chleb na zakwasie, bułki, croissanty, ciasta i zdrowe przekąski. Tradycyjne techniki produkcji łączymy z nowoczesnymi wnętrzami, skupiając się na najwyższej jakości serwowanych produktów. Tworzymy przestrzeń, w której codzienny bieg zwalnia tempo. Wpisujemy się w styl życia Klientów, prowadzących dynamiczne życie w mieście i tęskniących za chwilą spokoju. Zachęcamy do odpoczynku w przyjaznej atmosferze z kubkiem doskonałej kawy. Stawiamy na zdrowe produkty od lokalnych dostawców. Zapraszamy na sielskie śniadania i lunche – oferujemy pełne witamin sałatki, pyszne koktajle oraz przekąski wege i fit, które w naturalny sposób dodają energii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia