Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie

Restauracja Gorąco Polecam Nowakowski

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Gorąco Polecam Nowakowski

Kiedy w 1925 roku Pan Nowakowski wyjął z pieca swoje pierwsze, świeże wypieki, prawdopodobnie nie spodziewał się, że jego tradycyjne przepisy przetrwają ponad 90 lat! W Gorąco Polecam Nowakowski kontynuujemy pyszne tradycje. Receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie to sekret wyjątkowego smaku naszych produktów. Dzielimy się ciepłem i pasją, wypiekając chleb na zakwasie, bułki, croissanty, ciasta i zdrowe przekąski. Tradycyjne techniki produkcji łączymy z nowoczesnymi wnętrzami, skupiając się na najwyższej jakości serwowanych produktów. Tworzymy przestrzeń, w której codzienny bieg zwalnia tempo. Wpisujemy się w styl życia Klientów, prowadzących dynamiczne życie w mieście i tęskniących za chwilą spokoju. Zachęcamy do odpoczynku w przyjaznej atmosferze z kubkiem doskonałej kawy. Stawiamy na zdrowe produkty od lokalnych dostawców. Zapraszamy na sielskie śniadania i lunche – oferujemy pełne witamin sałatki, pyszne koktajle oraz przekąski wege i fit, które w naturalny sposób dodają energii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia