Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Globe Restaurant, Bar & Cafe

Jedyny lokal w Polsce posiadajacy akredytacje Miedzynarodowego Stowarzyszenia Barmanów. Wysmienita kuchnia, wyjatkowe autorskie koktajle, jedyny w swoim rodzaju wybór alkoholi, oryginalny wystrój, nowoczesne multimedialne wyposazenie, wygodny dojazd z parkingiem oraz bezplatne Wi-Fi. A przede wszystkim przystepne ceny!!!


Każdy ma własny sposób na próbowanie świata, ale ten, przez jego smak i kuchnię, wydaje się najlepszy. A w każdym razie najbardziej przyjemny. W kuchni skrywają się pasje i narodowe namiętności, jest w niej temperament pokoleń i fantazja, bywają tajemnice i niedomówienia.
Menu w Globe zostało tak skomponowane, by to wszystko przed nami odkryć pozwalając na podróż przez kulinarne równoleżniki. I jest to wycieczka kulinarna „last minute” – ceny są bardziej niż umiarkowane, a jakość podróżowania świetna. Wygodne fotele i kanapy, plazmowe monitory na ścianach, dbałość o detale i oczywiście staranny wybór alkoholi z całego świata, a trzeba dodać, że jest to jedyny lokal w Polsce posiadający akredytację Polish Bartender Association, który jako swój specjał serwuje autorskie koktajle w wersji XXL.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia