Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

0 zdjęcie
Na mapie

Informacji Gdańsk

Czujesz głód? Pozwól się zainspirować naszym dużym wyborem przekąsek. Czekamy na Ciebie w Gdańsk. W naszej kafejce możesz usiąść i odprężyć się przy filiżance gorącej kawy lub herbaty i pysznych smakołykach. Usiądź na zewnątrz i ciesz się pogodą z przyjaciółmi i rodziną w naszym urokliwym ogródku. Zawsze przytulnie: ponieważ nasze wnętrza są klimatyzowane, możesz cieszyć się u nas wygodą niezależnie od temperatury na zewnątrz.
---
# Doskonała kafejka z bogatą ofertą napojów
Skorzystaj z naszego bezpłatnego Wi-Fi, aby udostępnić swoje zdjęcia. Dla palących przygotowaliśmy dodatkową strefę.
---
# Obsługujemy również prywatne imprezy
Twoje zwierzęta są zawsze mile widziane!
Czekamy na Twoją rezerwację i cieszymy się, że możemy Cię u nas ugościć. Prosimy o przesłanie nam rezerwacji na adres cafe.lamus@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48586919740.
Możesz bez problemu zapłacić za pomocą karty VISA, płatności zbliżeniowej, karty debetowej, karty MasterCard i American Express. Oczywiście, akceptujemy również płatność gotówką.
Nasze dania możesz też zamówić na wynos.
Jeśli jesteś zainteresowany, w naszej restauracji możesz również zorganizować swoje prywatne imprezy.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia