Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Freeze Me

Życie w zgodzie ze sobą to podstawa. Pozwala poznawać, smakować, tworzyć i dzielić się tym, czego się nauczyliśmy i czego uczymy się nieustannie. Bez skrępowania i z pasją. We własnym rytmie i w zdrowej relacji z własnym ciałem. Na różne sposoby i tak jak lubimy najbardziej. Tak powstało Freeze me. Z szacunku do przeszłości i chęci przywołania ulubionych smaków, pierwszych doznań i niezapomnianych wrażeń na nowo. Freeze me to miejsce wytchnienia w sercu miasta. Punkt oddechu, gdzie każdy może zatrzymać się na chwilę i zasmakować w rozmaitych wariantach świeżo wyciskanych soków, naturalnych koktajli, aromatycznych smoothies, mrożonych jogurtów i owocowych milkshakes. Posilić umysł i ciało oraz ruszyć dalej! Z nową energią o każdej porze.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte