Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Feta na Freta

„Feta na Freta” to miejsce wyjątkowe, gdzie czas przestaje płynąć, a harmonia smaków i wnętrza pozostawia niezapomniane wrażenia. Restauracja znajduje się w samym sercu Nowego Miasta w przedwojennej kamienicy pod czujnym Okiem Opatrzności i może poszczycić się jedynym w swoim rodzaju widokiem na Rynek Nowego Miasta. To kameralne miejsce na pewno zachwyci Państwa zarówno profesjonalizmem obsługi jak i prostotą wystroju. Oferujemy Państwu wyborne dania własnej produkcji, przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów, co daje gwarancję jakości i świeżości.


Różnorodne menu pozwoli zaspokoić podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację, niedzielny obiad w gronie rodziny i przyjaciół, lunch biznesowy jak i filiżankę gorącej czekolady jako przystanek w trakcie spaceru. 

Organizujemy spotkania towarzyskie i biznesowe, a także przyjęcia okolicznościowe. 

Aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, zapewniamy elastyczność w ustalaniu menu oraz jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte