Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Fat Cat Chicken Spot

FAT CAT CHICKEN SPOT

Każdy lubi pieczone i smażone kurczaki ! (chyba, że ktoś nie lubi, ale to nie o nim tu mowa). Kiedy to zrozumieliśmy stwierdziliśmy, że wybór w tym temacie jest mały lub właściwie go brak. Kurczak z rożna, czy KFC nikogo nie urządza, a już na bank nikogo kto w jakikolwiek sposób interesuje się tym co je. Naszym sztandarowym daniem są klasyczne wingsy z kurczaka w 7 różnych opcjach smakowych (Mango Habanero, Garlic Parmesan, BBQ (!), Thai Curry, Fat Cat Classic, Challenger Hot i Lemon Pepper). Możecie również stestować, smażone stripsy lub nóżki z kurczaka. Niespodziewanie hitem wśród naszych gości okazały się Fat Catowe kanapki, a szczególnie te sezonowe np. ze szparagami, czy kurkami i chorizo. Do każdego zestawu dodajemy do wyboru frytki lub bataty, słupki warzywne lub klasyczny coleslaw oraz nasze już słynne dipy. W skrócie - nie wyjdziesz od nas głodny !

Ale jedzenie to nie wszystko, mocno związani jesteśmy z kulturą hip-hopową i streetową, identyfikację wizualną robili nam writerzy z ekipy UniCats. Toaleta z kolei jest dziełem zbiorowym czołówki polskiej sceny graffiti. Na miejscu zawsze usłyszysz najlepsze rapsy i poczytasz o deskorolce, grafitti i muzyce. A chłopaki z kuchni chętnie Ci doradzą, gdzie zdobyć limitowane serie Najków albo gdzie najlepiej w Warszawie się dziarać. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia