Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Fabryczna Bistro

Kilka lat temu, przygotowując szkolenie kulinarne dla garstki znajomych zaraziłem miłością do jedzenia swoją żonę. Wkrótce miłość do jedzenia, przerodziła w miłość do gotowania. I tak postanowiliśmy porzucić nasze inne plany na rzecz stworzenia czegoś wspólnie. Dzięki temu powstała nasza firma, stając się nieodłącznym elementem naszego życia. Firma oparta na wzajemnym szacunku, szczerości i zrozumieniu, dzięki czemu z każdym klientem nawiązujemy swoistą więź. Dobre relacje to podstawa naszego działania.


Zajmujemy się obsługą cateringowa przyjęć, wesel, spotkań czy konferencji. Mamy młody aczkolwiek doświadczony i kreatywny zespół. Działamy w duchu Slow Food, gdzie mniej znaczy więcej. Z szacunkiem dla tradycji ale i otwartością dla nowości. Jesteśmy pasjonatami zdrowego i prostego jedzenia. Korzystamy z produktów sezonowych, dostarczanych od lokalnych producentów. Bez polepszaczy, zawsze w zgodzie z naturą. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte