Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja F&G - Fit and Green

Fit and Green to sieć restauracji typu bistro serwujących dania wegetariańskie i wegańskie, działających na terenie całej Polski. Naszym klientom oferujemy możliwość skosztowania tradycyjnych dań w nowych, zdrowych odsłonach. Potrawy są przyrządzane tylko z naturalnych składników według oryginalnych receptur. Menu w F&G jest ułożone tak, by każdy znalazł w nim coś dla siebie. Naszą specjalnością są burgery, pierogi, zupy, sałatki i makarony. Serwujemy również ciasta oraz desery wegetariańskie i wegańskie, lody, napoje, naturalne lemoniady, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe, a tam, gdzie można uzyskać koncesję, wino oraz naturalne, niepasteryzowane piwo.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia