Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

3 photos
On map

Information Restaurant Karpielówka

Restauracja Karpielówka zaprasza Państwa w swoje gościnne progi na dania kuchni góralskiej i staropolskiej.


W oryginalnym góralskim wystroju i klimacie zbójnickiej izby mogą Państwo skosztować takich przysmaków, jak kaczka Karpielówka, góralska kwaśnica, golonka zapiekana z cebulką, placek po zbójnicku czy wariacje na temat oscypka. 

W naszej restauracji organizujemy również niezapomniane wesela z zabawą do białego rana oraz rodzinne imprezy czy niepowtarzalne firmowe bankiety i spotkania integracyjne. 


Zapewniamy też serwis cateringowy szkoleń, konferencji, bankietów i imprez na świeżym powietrzu. Gwarantujemy niezawodną obsługę, piękną aranżację stołu i menu dostosowane do oczekiwań Klienta. W zależności od potrzeb, oferujemy bufet zimny, gorący, przerwy kawowe z obsługą kelnerską. 

Specjalizujemy się również w organizacji pikników na świeżym powietrzu z ogniskiem i grillem.


Restauracja Karpielówka, która mieści się w sercu Ursynowa, serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi na obiady. W pięknym góralskim klimacie maluchy będą mogły zjeść swoje ulubione dania ze specjalnego menu dla dzieci, np. paluszki drobiowe z frytkami czy naleśniki z serem i polewą czekoladową, a na deser lody z owocową polewą czy koktajle owocowe. 


Restauracja jest przyjazna dzieciom – najmłodszym zapewnione są bezpieczne foteliki do karmienia, a starszym maluszkom – kolorowanki i kredki, dzięki którym nie będą się nudzić, czekając na dania. Atrakcją restauracji jest też duże akwarium z rybkami, które cieszy wielu maluchów odwiedzających Karpielówkę.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open