Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

4 photos
On map

Information Restaurant China Garden

Chiny są krajem o wielkim obszarze i licznych narodowościach. Występuje duża różnica w różnych rejonach kraju, jeśli chodzi o warunki klimatyczne i obyczajowe oraz asortymentu produktów. Taka różnica zadecydowała o różnicy w zwyczajach odżywiania się i wymaganiach smakowych w różnych częściach kraju. Z czasem ukształtowało się 8 regionalnych kuchni noszących nazwę poszczególnych prowincji, a kuchnia jiangsuska zaliczana jest do tych najsłynniejszych…….


Kuchnia jiangsuska powstała na podstawie kuchni miast Yangzhou, Suzhou i Nanjingu. W obrębie prowincji Jiangsu krzyżują się rzeki oraz występują liczne jeziora, obfitujące w raki, kraby, ryby i orzechy wodne, które stanowią świetne surowce dla kuchni. Kuchnia jiangsuska odznacza się specjalną techniką krajania surowców, kontrolą ognia, bardzo wymagającym wyborem surowców, zachowaniem ich naturalnych własności smakowych, lekkością i słodkawym smakiem dań. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open