Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

3 photos
On map

Information Restaurant Alpino

Najciekawsze historie rodzą się z najbardziej nieoczekiwanych spotkań. Spotkań ludzi z pasją, własnym spojrzeniem na otaczający ich świat oraz kiełkującą w ich głowach wizją zmian. Zmian, których pragną bardziej niż Ci, którzy historii tworzyć nie chcą.

Alpino narodziło się w momencie spotkania dwójki ludzi o zupełnie różnych charakterach, z innym poglądem na świat , ale z jednym wspólnym celem – zbudowaniem historii. A, że historie tworzyć można na wiele sposobów, ta swój początek ma w kuchni. Szukając pomysłów i inspiracji na miejsce niebanalne, stworzyli lokal z duszą, w którym znajdą ukojenie wszyscy szukający spokoju i chwili oddechu od codziennej gonitwy.

Co oferujemy?

Restauracja Alpino serwuje dania kuchni francuskiej oraz śródziemnomorskiej. W naszej karcie dań znajdą Państwo doskonałe przystawki, świetnie skomponowane dania główne oraz bajeczne desery, którym nie oprze się żaden smakosz słodkości. Codziennie przyrządzamy dla Was pyszne desery, bajecznie kolorowe babeczki, tarty i inne pyszności.

Prawdziwej uczty dopełni nasz zespół kelnerów, który zadba o to aby każdy nasz Gość wyszedł zadowolony. Wszyscy pracownicy Alpino to pasjonaci w swym fachu, dlatego każdy nasz gość poczuje co to świetny smak, doskonała obsługa i niezapomniany klimat miejsca.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open