Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Eat Me Drink Me

Eat Me Drink Me to miejsce magii i czarów. Na twoje życzenie przygotujemy pankejki na słodko lub słono w kilku wyjątkowo skomponowanych smakach.

Sam możesz zdecydować o rozmiarze i rodzaju ciasta .

Pamiętamy o smakoszach wypieków, które przygotowujemy z własnych domowych receptur tajnie skrytych i strzeżonych w króliczej norze .

Na najmłodszym gości czekają atrakcje pod względem wystroju oraz kącika zabaw . W ofercie dla maluchów pożywne szejki inspirowane najpopularniejszymi słodkościami świata, a rodzicom polecamy owocowe lub jogurtowe wersje zdrowych koktajli.

 Bajka bez zwierzaków ? Niemożliwe ! Pamiętajcie wasze pupile są tu mile widziane. 


Oferujemy także organizacje imprez zamkniętych i okolicznościowych, oraz ciast i tortów na zamówienie. Umożliwiajmy wynajem lokalu na sesje zdjęciowe i nagrania. 

Zapraszamy do bajecznego świata . Czasem warto jest zatrzymać się przy ciepłej herbacie lub kawie i przenieś w świat magii......

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia