Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Ę Rybę

Ę Rybę wpisuje się swoim charakterem w modny trend street food. Ma być smacznie, szybko i niedrogo. Bary Fish & Chips mają długoletnią tradycję w Wielkiej Brytanii, jednak na polskim rynku nie znajdziemy zbyt wielu restauracji z menu rybnym. Nowe trendy w gastronomii, zdecydowanie wskazują na potrawy z ryb jako te, po które warto sięgać ze względu na wartości jakich dostarczają naszemu organizmowi. Chcemy wpisać się w ową koncepcję propagując łatwo dostępną i pyszną wersję baru rybnego, z oryginalnym brytyjskim menu. Wsłuchujemy się jednak w sugestie naszych gości i uzupełniamy ofertę o potrawy, których oczekują. Jest więc zawsze dostępna ryba z grilla i sałatki.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte