Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia

Restauracja DZiK - Dom Zabawy i Kultury

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja DZiK - Dom Zabawy i Kultury

DZiK to DOM, który łączy ZABAWĘ i KULTURĘ.


W oryginalnych wnętrzach willi z lat 20. współistnieją: restauracja, bar, sala koncertowo-imprezowa, sklep Hajde, pracownie artystyczne i liczne przestrzenie sprawdzające się podczas różnego rodzaju wydarzeń. 

To idealne miejsce zarówno na lunch (pon.-pt. w godz. 13:00-16:00, zestaw w cenie 21 zł) i wieczorny wypad, jak i zorganizowanie warsztatów rozwojowych, zajęć z yogi i tańca, czy też imprez prywatnych i firmowych. 

Zapraszamy na dzikie imprezy, dansingi z muzyką na żywo, kameralne koncerty, wydarzenia dla dzieci oraz przedstawienia teatralne i kabaretowe. 

Dysponujemy salą konferencyjną i 1000-metrowym ogrodem, który idealnie nadaje na zorganizowanie pięknego wesela czy przyjęcia urodzinowego. 

Jest to też dom otwarty na śmiałe inicjatywy i projekty kulturalne - szczególnie te uwzględniające integrację międzypokoleniową i potrzeby społeczności lokalnej.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte