Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Duzy Pokoj

Nasza restauracja położona jest w samym sercu krakowskiej dzielnicy Kazimierz, na szlaku turystycznym prowadzącym z ulicy Szerokiej na Plac Nowy, w bezpośrednim sąsiedztwie synagogi Izaaka. Jest to prawdziwe zagłębie kulinarne tej części Krakowa, a jednak, pomimo otaczającej nas konkurencji, pojawienie się Dużego Pokoju zostało od razu zauważone i docenione zarówno przez turystów jak i samych krakowian. Serwujemy dania kuchni europejskiej przygotowywane przez znakomity zespół kucharzy na czele z naszym szefem kuchni MARKIEM KUCHARCZYKIEM. To nowe miejsce na gastronomicznej mapie miasta ze swoim jasnym lecz przytulnym wnętrzem, miłym ogródkiem i starannie dobranym menu już zaskarbiło sobie serca i podniebienia poszukiwaczy smaku.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte