Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Drukarnia Skład Wina i Chleba

rukarnia to połączenie piekarni, kawiarni i bistro. Poza własną piekarnią, wyróżniają nas śniadania, które w tygodniu podawane są od 7:00. Lunch serwowany od 13:00 - każdego dnia można spodziewać się innej, fantazyjnej propozycji. Obowiązuje również menu stałe, w którym znajdują się liczne przystawki, sałaty, ciabatty, burgery, pasty, dania główne i steki.

W naszej restauracji znajduje się Piekarnia, gdzie na oczach gości wypiekamy i wyrabiamy pieczywo. Ciasto robimy na naturalnym zakwasie z dzikich drożdży. Nie wykorzystujemy gotowych mieszanek. Wypieki wkomponowane są w menu. W drukarnianym sklepiku codziennie znajdziecie Państwo świeże chleby, ciabatty oraz pyszne domowe ciasta !


Grzechem byłoby nie wspomnieć o winach, których w naszej karcie nie sposób ominąć. Oferujemy wina ze światowych winnic, o szerokim bukiecie smakowym, jak i zapachowym. Również kawa pełni istotny element Drukarni, menu kawowe proponujemy ze świeżo palonej i aromatycznej kawy.

Zapraszamy!Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte