Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcie
Na mapie

Informacji Droga Mleczna Bistro

Droga mleczna powstała z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. To pierwsze prawdziwe bistro, w którym smak spotyka się ze zdrowiem. Jest to możliwe, ponieważ:


- wszystkie produkty przyrządzamy na terenie lokalu, w tym własne pieczywo i sosy. Dzięki temu mamy 100% kontroli nad składem (i smakiem) naszych dań.

- wykorzystujemy tylko świeże składniki. Zaopatrujemy się codziennie w warzywa i owoce od lokalnych dostawców.

- gotujemy tak zdrowo, jak to tylko możliwe. Nie smażymy na głębokim oleju!!!

- mamy dla każdego coś pysznego – dla wegetarian, wegan, bezglutenowców, sportowców, osób na diecie i dla tych, co marzą o bule i z wołowiny kotlecie ;-)


Droga Mleczna wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy interesujące i pełnowartościowe dania. Możesz je swobodnie włączyć do swojej diety. Serwujemy przyzwoite porcje w rozsądnej cenie.


Jeżeli masz świadomość, jak ważną czynnością w życiu jest jedzenie i chcesz zjeść zdrowo, smacznie i w rozsądnej cenie - wstąp do Drogi Mlecznej na ul. Krasińskiego 32. Możesz też złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem:

530 636 600

Podążaj za dobrym smakiem. Idź Drogą Mleczną.Bistro Droga Mleczna to przede wszystkim:

• śniadania, lunche, desery i brunche

• zestawienie zdrowia i dobrego smaku

• rozsądne ceny i przyzwoite porcje

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia