Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia

Restauracja Elephant Belgian Pub

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Elephant Belgian Pub

Zapraszamy do pierwszego belgijskiego pubu w Warszawie. W restauracji znajdziecie ponad 200 piw belgijskich, w tym 22 z nalewaków, podawanych w oryginalnych szklankach. Nawiązujemy do tradycyjnych belgijskich pubów takich jak brukselski Delirium Cafe, która jest jedną z najbardziej znanych belgijskich piwiarni (i ma na koncie pobity rekord Guinnessa w liczbie rodzajów serwowanego piwa). Bar z dużą liczbą nalewaków, a na ścianach reklamy piwa belgijskiego. W skrócie: piwo wszędzie. Dodatkowo ściany z surowej cegły - co przywodzi na myśl niektóre brukselskie puby. W Brukseli większość miejsc jest w ten sposób klimatyczna, bo zabudowa miasta jest stara. Do piwa można zjeść oryginalne belgijskie frytki (niemrożone) mule i krewetki na różne sposoby oraz stek z argentyńskiej polędwicy Angus. W pubie organizowane są imprezy zamknięte i prezentacje piw belgijskich.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia