Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Del Mar

Znajdujemy się tuż przy brzegu morza na plaży miejskiej w Gdyni. Nadmorski klimat i przestronne jasne wnętrze w połączeniu z ciepłą atmosferą sprawiają, że można poczuć powiew wakacji. Oferujemy klasyczne polskie dania, ale naszą specjalnością są dania z ryb i owoców morza, pochodzące z kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej. W okresie letnim przygotowujemy dania z grilla w tym świeże, wędzone przez nas ryby. Z naszego tarasu roztacza się panoramiczny widok na plażę, morze, Klif Orłowski i wybrzeże sięgające od Gdańska aż po półwysep helski. Jesteśmy idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, bo sąsiadujemy z dużym placem zabaw na plaży. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, firmowe bankiety i uroczyste kolacje. Staramy się aby czas spędzony u nas był nie tylko wspaniałą ucztą smaków, ale również niezapomnianą chwilą pełną dobrej energii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte