Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Dekagram

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w Restauracji Dekagram – miejsca, które stworzyliśmy, by przywrócić Warszawie zapomniane smaki kuchni dwudziestolecia międzywojennego. Wierzymy, że tradycyjne, starannie zrekonstruowane receptury, jakość serwisu i nieskrępowana atmosfera to doskonała wizytówka naszego lokalu. Nasza restauracja mieści się w odrestaurowanej, XIX wiecznej kamienicy znajdującej się przy ul. Emilii Plater 9/11, która należała do budowniczego Adolfa Witta. W jej zabytkowych wnętrzach nakręconych zostało ponad 50 produkcji krajowych i zagranicznych, z „Pianistą” Romana Polańskiego na czele.

Odkryj tradycje kuchni międzywojnia, ciesz się wyjątkową atmosferą i niezapomnianym smakiem potraw starej międzywojennej Warszawy.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte