Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcie

Ocena Restauracja Darea

Sprawdzone oceny to oceny oparte na rzeczywistych wizytach. Ogólna ocena opiera się wyłącznie na zweryfikowanych ocenach. Więcej informacji

Ogólnie:
 • Jedzenie:
  1
 • Usługa:
  -
 • Atmosfera:
  -

Właśnie odebrałem 3 zestawy. 290zl.. Po 1 nie każdy chce słuchać głośno wulgarnego rapu w lokalu. Serio.. Po 2 zawsze zamawiam to samo. Zawsze te same zestawy. To co dostałem za 290zl to kpina. Ilościowo się zgadza ale porcje są mniejsze. O połowę mniejsze. Rolki cieńsze i połowę mniejsza objętość. Szef kuchni wyjechał z drugi otworzył inny lokal. Przepraszam. Moja do niedawna ulubiona knajpa, ostatni raz. Nawet wrogowi nie polecam Ps. Pani kelnerka "bardzo miła" na pytanie dlaczego porcje są mniejsze powiedziała "nie są"odwróciła się i poszła. Nawet nie powiedziała" do widzenia " no więc juz" nie do widzenia " Acha, do zakupów dodaje się paragon fiskalny, nie wydruk z zamówiem, chyba że się oszukuje urząd skarbowy..

Użytkownik Restu
Nie polecam restauracji
Pomocna recenzja?
Tak
(0)
 • Strona:
 • 1

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia