Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcie
Na mapie

Informacji Restauracja Darea

Serdecznie Witamy!

Nazywam się Jung Seok Ho i jako właściciel restauracji DAREA mam zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę.

W Polsce przebywam od 14 lat, zaś pierwszą restaurację prowadziłem przez 9 lat w Warszawie. Zdobyte doświadczenie postanowiłem wykorzystać do podjęcia się otwarcia nowego lokalu właśnie we Wrocławiu!

Restauracja DAREA zlokalizowana jest na ul. Kuźnicza 43/45 we Wrocławiu.

Znajdziecie u nas Państwo najwyższej jakości potrawy kuchni japońskiej i koreańskiej natomiast niepowtarzalny wystrój pomieszczeń pozwoli na odbycie niezwykłej podróży do krajów Azji. Nasi kucharze to doświadczeni profesjonaliści, którzy pracowali w znanych koreańskich restauracjach. Swoje umiejętności w pełni wykorzystają do oczarowania Państwa dziełami kuchni orientalnej.


Wszystkie produkty używane do przyrządzania serwowanych przez nas dań są zawsze świeże i mają całkowicie znane nam pochodzenie. Staramy się zafascynować Klienta całą paletą barw i smaków. Najważniejsze dla nas jest to, aby każda osoba odwiedzająca naszą restaurację czerpała radość z jedzenia oraz wizytę zapamiętała jak przygodę wartą powtórzenia.


Zapraszam i życzę smacznego.

Pokaż więcej restauracji

Najnowsze recenzje

Ogólnie:
  • Jedzenie:
    1
  • Usługa:
    -
  • Atmosfera:
    -

Właśnie odebrałem 3 zestawy. 290zl.. Po 1 nie każdy chce słuchać głośno wulgarnego rapu w lokalu. Serio.. Po 2 zawsze zamawiam to samo. Zawsze te same zestawy. To co dostałem za 290zl to kpina. Ilościowo się zgadza ale porcje są mniejsze. O połowę mniejsze. Rolki cieńsze i połowę mniejsza objętość. Szef kuchni wyjechał z drugi otworzył inny lokal. Przepraszam. Moja do niedawna ulubiona knajpa, ostatni raz. Nawet wrogowi nie polecam Ps. Pani kelnerka "bardzo miła" na pytanie dlaczego porcje są mniejsze powiedziała "nie są"odwróciła się i poszła. Nawet nie powiedziała" do widzenia " no więc juz" nie do widzenia " Acha, do zakupów dodaje się paragon fiskalny, nie wydruk z zamówiem, chyba że się oszukuje urząd skarbowy..

Użytkownik Restu
Nie polecam restauracji
Pomocna recenzja?
Tak
(0)

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia