Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Da Gusto

We wrześniu 2011 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji kameralny lokal, mieszczący się na Powiślu, jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy. Pragniemy, aby było to miejsce, do którego zawsze ma się ochotę wrócić, zarówno ze względu na smaczne jedzenie, jak również z powodu panującej w nim miłej, domowej atmosfery. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjną pizzę na cienkim cieście, domowe makarony oraz świeże sałatki. Doskonały smak i najwyższej jakości potrawy są zasługą dobrze dobranych, świeżych składników. Oprócz stałego menu, na które składają się dania kuchni włoskiej, będą mogli Państwo również spróbować potraw sezonowych.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia